Uzaktan Kamera Erişimi

Kimsenin yapamadığı gibi anları yakalayın. S Pen'in uzaktan kamera özelliği ile fotoğrafınızı yeni boyutlara taşıyın. Zamanlayıcıyı yenmek için acele etmenize, özçekim yapmak için kolunuzu zorlamanıza ya da epik bir kuşu yakalamak için uğraşmanıza gerek yok.

Sunum Kontrolü

Slayt gösterinize telefonunuza dokunmadan kumanda edin. Galaxy Note9'unuzu Samsung DeX'e bağlayın ve sunumunuzu yukarı çekin, ardından S Pen'i kullanarak slaytları değiştirin. Butona basit bir basışla büyük bir etki yaratın.

Uygulama Deneyiminizi Geliştirin

Çeşitli yerli ve üçüncü parti uygulamalarla S Pen'den yararlanın. Galeri’deki fotoğraflardan YouTube videolarına kadar 10 metreden uzağa kadar oynatmak, duraklatmak veya bir sonrakine geçmek için kalemi kullanabilirsiniz. Daha fazla kontrol için, kendi özel işlevlerinizi ayarlayabilirsiniz.

Özellikler

  • 3.1 gr
  • Note 9 ile uyumludur
  • Orjinal Samsung ürünüdür

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın