Özel Tasarım

Samsung Galaxy A7 Clear View telefonunuz için özel tasarlanmış şeffaf orjinal bir kılıf. Telefonunuza şık ve zarif görünüm sağlar. Şeffaf ön kapak sayesinde gelen aramalarınızı cevaplayıp reddebilir, saat, tarih ve  bildirimleri görebilirsiniz.

Rahat Kullanım

Telefonu kılıfından çıkarmadan bütün tuşları kullanabilmenize imkan sağlar. Batarya kapağı çıkmadığı için direkt kılıfın içine yerleştirilerek kullanılır.

Teknik Özellikler

  • Orjinal Samsung ürünüdür
  • Telefonunuzu hafif darbelere karşı korur   

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın