Masa Üstü Bilgisayar Deneyimi

Galaxy S8 ve S8 Plus akıllı telefonunuzu, Samsung DeX Multimedya İstasyonu'na TV veya monitör gibi daha büyük bir ekran birimine bağlayın ve telefonunuz ile masa üstü bilgisayar benzeri bir deneyim yaşayın. Birden çok pencereye geçerek ve pencere boyutlarını kolaylıkla ayarlayarak verimli bir şekilde çoklu işem yapabilir. Bir klavye ve mouse bağlayarak gelişmiş kullanılabilirlik elde edebilirsiniz. DeX Multimedya İstasyonu ile nerede olursanız olun, zahmetsiz bir mobil bilgisayara geçiş yaşayabilirsiniz.

 

Masa Üstü Seviyesinde Kullanım Kolaylığı

DeX Multimedya İstasyonu, size pratik arayüzü ve büyük ekranlar için optimize edilmiş ekran düzeniyle masaüstü PC benzeri bir deneyim sunar. Telefonunuzu sadece DeX Multimedya İstasyonu 'na yerleştirerek, aileniz ve arkadaşlarınızla akıllı telefonunuzun içeriğini daha geniş ekranda izleyebilirsiniz. Aynı zamanda çoklu görev gerçekleştirmeyi de kolaylaştırıyor. Aynı anda birden fazla uygulama çalıştırabilir ve pencere boyutlarını özgürce ayarlayabilirsiniz. Sosyal medya akışlarınızı kontrol ederken film izleyebilirsiniz. Ayrıca, daha iyi fiyatları karşılaştırmak için birden çok pencere açarak online alışveriş yapabilirsiniz. Dex Multimedya İstasyonu ayrıca kısa mesajlar, e-postalar veya sosyal medya uyarıları aldığınızda ekranınızın sağ alt tarafında size bildirim gönderir.

 

Konforlu ve Kolay Kullanım

Gerçek masa üstü düzeyinde deneyim yaşamak için DeX Mutimedya İstasyonu'na bir klavye ve mouse bağlayın. Böylece Belgeler, e-postalar ve sosyal medya üzerinde kolaylıkla çalışabilirsiniz. Ctrl + C / V ve Alt + Tab gibi ana kısa yollara erişmenin ve rahat yazı yazmanın tadını çıkartın. Kullanabileceğiniz diğer kullanışlı PC özellikleri arasında yer alan sağ mouse tıklaması, sürükle ve bırak, yakınlaştır uzaklaştır ve kaydırma gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

 

Kesintisiz Deneyim

Nerede olursanız olun, otel lobisi, kütüphane, toplantı odası veya başka yerlerde cihazınızı DeX Multimedya İstasyonu 'na bağlayın ve masaüstü benzeri bir deneyim yaşayın. DeX Multimedya İstasyonu, cep telefonunuzdan daha büyük bir ekranınızda PC ile benzer özelliklere erişmenizi sağlar. Cep telefonunuzdan bilgisayarınıza geçişinizi, cihazını kapatmanıza ya da yeniden başlatmanıza gerek kalmadan doğrudan ve kesintisiz olarak sağlar.

 

Sanal Windows Deneyimi

Sanal Windows uygulamalarını çalıştırmak için telefonunuzu DeX Multimedya İstasyonu ile bağlayın ve istediğiniz herhangi bir yerden bir dizi Windows programına erişin. Yapmanız gereken tek şey telefonunuzda ön kimlik doğrulama işlemidir. Nerede olursanız olun ofis bilgisayarınıza ve verisine erişin.

 

Tam Ekran Modu

Bu özellik, DeX Multimedya İstasyonunda sanal masaüstünüzü tam ekran moduna geçirmenizi sağlar ve size tam bir Windows deneyimi yaşatır. Virtual Windows'u tam ekran modunda kullanırken Android uygulamalarını da kullanabilirsiniz; böylelikle sorunsuz bir deneyim yaşarsınız.

 

Gizliliğinizi koruyun

DeX Multimedya İstasyonu üzerinde çalışırken, pencere boyutlarını kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu, kamuya açık bir yerde bir PC kullanıyor olsanız bile gizliliğinizin en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı olur.

 

Portatif

DeX Multimedya İstasyonu 'nu kullanmak için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzu dahili USB Type C bağlantı noktasına takıp bir HDMI kablosu kullanarak bir TV'ye veya monitöre bağlamaktır. DeX Multimedya İstasyonu, sadece 105.2mm çapında, kompakt ve dairesel tasarıma sahiptir. Kullanışlı, pratik tasarımı sayesinde, nereye giderseniz gidin, kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

Performans ve Bağlantı

DeX Multimedya İstasyonu, bir dizi çevre birimi ile bir çok genişletilebilirlik seçeneklerine sahiptir. 4K, 60Hz UHD özellikli HDMI bağlantı çıkışı, 100Mbps Ethernet ve iki USB 2.0 bağlantı noktası da dahil olmak üzere, çeşitli bağlantı noktaları ile çoklu bağlantı seçenekleri sunar. 100Mbps Ethernet portuyla DeX Station hızlı ve sabit ağ hızları sunar. Güçlü soğutma fanı, cihazın ısınmasnı önleyerek sabit performansa olanak tanır.

Özellikler

  • Uyumluluk: Samsung Galaxy S8 ve S8+
  • Bağlantı noktası arabirimi: USB Type-C
  • HDMI: 4K UHD/60 HZ e’ kadar (DeX modunda maximum FHD çözünürlüğü destekler)
  • LAN: 100 Mbps Ethernet
  • USB: 2 adet USB 2.0 bağlantı girişi
  • Güç bağlantısı: 25W (12V, 2.1A) e’ kadar
  • Boyut açık durumda: 105.2 x 111.84 x 90.24 mm
  • Boyut katlı durumda: 105.2 x 105.2 x 47.4 mm
  • Paket İçeriği DeX Multimedya İstasyonu, Hızlı Başlangıç Kılavuzu
PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
süper kampanya
1 2 3 4 5
samet 25 Ocak 2019

çok iyi sizde alın

Yorum faydalı mı? 11 8
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Bireysel Aksesuar Kampanyası

Bireysel Aksesuar Kampanyası


En yeni aksesuar modellerine, size özel tekliflerle sahip olabilirsiniz!

İncele

Sayfayı kaydırın