Red Dead Redemption 2

Vahşi Batıya Hoşgeldiniz! Artık kovboy filmlerini unutun, film gibi bir oyunla bu hikayenin kahramanı siz olun! Amerika’da 1899 Vahşi batı dönemi artık sona erdiği bir dönemde, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissederken teslim olmayan ve boyun eğmeyenlerin öldürüldüğü bir dünyaya adım atın! 

Arthur Morgan

Oyunda batıda, Blackwater kasabasındaki soygun girişimlerinde işleri ters giden Artur Morgan sizsiniz. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorundasınız.

Açık Dünya Oyunu

Red Dead Redemption 2, bir tür açık dünya temalı aksiyon oyunudur. Oyunu hem birinci, hem de üçüncü şahıs kamera açısından oynayabileceksiniz. Oyunun oldukça uzun soluklu bir tek kişilik senaryosu bulunurken, internet üzerinden çevrim içi oynanabilen birçok farklı oyun modları da yer alacak.

4K Teknolojisi

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption'ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2 2018 Yılın oyunu ödülünü kazanması kesin gözüyle bakılan oyun, şimdiden altın klasiklere girmiş durumda. 4K teknolojisini de destekleyen yapımı, 1080P grafikler, 60 FPS özelliğinde oynayabileceksiniz.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın