Darbelere Karşı Askeri Standart Koruma

iPhone X için tasarlanan impact Pro koleksiyonumuz askeri standart testlerini geçtiği gibi, teknolojik olarak gelişmiş materyallerin kullanımı sayesinde cihazı çarpmalara ve darbelere karşı korumak için tasarlanmıştır. SGS sertifikası büyük yüksekliklerden düştüğünde bile korumaya yardımcı olmaktadır ve üç katmanlı bir koruma ile üretilmiştir.

 

Üstün Güvenlik ve Şık Tasarım

Sert ve şeffaf arka kısmı ile çizilmeye karşı dayanıklı efekt ile iPhone X için tasarımını koruyarak ekstra koruma sağlayan yükseltilmiş bir kenara sahiptir. impact Pro koleksiyonu, renklerin daha canlı olmasını sağlamak için malzemelerin sarılık karşıtı bir işleme tabi tutulur. Çok katmanlı muhafaza, zemin ile yapılan darbe esnasında şokunuzu emer ve cihazınızdaki güvenlik seviyesini artırır.

Özellikler

  • Şok emici üstün güvenlik tasarımı
  • Darbe giderici termoplastik poliüretan(TPU)
  • Termoplastik elastomerde(TPE) ile darbe emici iç çerçeve
  • Tüm cihaz fonksiyonlarına kusursuz uyum
  • iPhone X modeliyle uyumludur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın