Red Dot Dizayn Ödüllü Tasarım 

Patentli ve Red Dot dizayn ödüllü küp şeklindeki kompakt tasarımı sayesinde priz çoklayıcınızda kullanacağınız adaptörlerin birbirini engellemeden bütün priz çıkışlarını kullanmanıza olanak verir.

Adaptör Kullanmadan 2 Farklı Cihazı Şarj Etme İmkanı

Grup prizlerde sıklıkla yaşadığımız adaptörlerin birbirini bloklaması problemine çözüm getirirken , USB’li kablolar ile şarj edilen tabletinizi, telefonlarınızı, kamera, mp3 player veya fotoğraf makinenizi adaptör kullanmanıza gerek kalmadan direkt olarak şarj kablonuzu USB çıkışlarına takarak şarj etme imkanı sağlar.

Yaşam Alanlarınızda Size Yer Açar

Ayrıca en yüksek kalitede kullanılan malzemeler sayesinde şık dizaynı ile olduğu kadar yüksek kalitesiyle de yaşam alanlarınıza değer katar. Salonlarınızdaki, mutfaklarınızdaki, ofislerinizdeki ve tüm yaşam alanlarınızdaki priz karmaşıklığına son verir. Pratigo PowerCube’u diğer Pratigo PowerCube ürünleri ile birleştirerek priz sayınızı arttırmak için de kullanabilirsiniz.

Akım Koruma Özelliği

Akım koruma özelliği sayesinde elektrik ile çalışan cihazlarınızın şebeke elektriğindeki dalgalanmalardan olumsuz etkilenmesini önler, cihazlarınızın kullanım ömründe dalgalanmalar sebebi ile oluşabilecek kısalmaların önüne geçer.

Özellikler

  • Akım Korumalı
  • Voltaj: 110-240V
  • Priz Çıkışı: 4 adet
  • USB Output (V) : 2 adet x 5V
  • USB Output (A) : 2100 mA
  • Topraklama: Mevcut
  • Çocuk koruma kilidi: Mevcut
  • Boyutlar: 7.6 x 7.6 cm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın