İnce Yapı

iPhone’unuzu kalınlaştırmayan bumper telefonunuzun kenarlarını tamamen kapatır, ön ve arka tarafının görünümünü engellemez.

 

Darbeleri Hafifletir

Özel plastik maddesi sayesinde, telefonun kenarlarına gelen her darbeyi emerek cihaza zarar gelmesini engeller.

Tam Erişim

Kılıf ihtiyacınız olan bağlantı noktaları, kontrol tuşları ve kamera yuvası açıkta kalacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sebeple ne fotoğraf çekerken, ne şarj ederken ne de müzik dinlerken kılıfı çıkartmanıza gerek yoktur.

Şık ve Koruyucu

Görünümüyle oldukça zarif, ince bir yapıya sahip olup, telefonu tam olarak sarar. Bumper kılıfınız takılıyken cihazınızın tüm slotlarına ulaşabilirsiniz.

Özellikler

  • İnce tasarımı sayesinde telefonu kabalaştırmadan üstün koruma sağlar
  • Telefonunuzu darbelere karşı korur
  • Telefonunuzu güvenle koruyan şık bir kılıf
  • iPhone 6 ve 6s modeller ile uyumludur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın