Geleceği Görün

Hiper gerçeklikte 3D ortamların özel bir 5.7 inç OLED ekranla yaşam buluşunu izleyin. Hangi yöne dönerseniz dönün, PS VR 360 derece görüş özelliği, kesintisiz görüş alanı sayesinde sizi yaşayan, nefes alan bir dünyanın parçası yapar. Yumuşak görsellerle bir araya gelen süper düşük gecikme sizi inanılmaz biçimde içine alacak bir oyun dünyası oluşturur.

Etkileyici Ses

Yukarıdan, aşağıdan ve her yerden gelen seslerin yönünü ve mesafesini doğru bir şekilde algılayabilmenizi sağlayan en ileri 3D ses özelliğiyle seste yeni bir boyutu keşfedin. Çevrimiçi arkadaşlarınızla sohbet edin, oyun içi taktikleri tartışın ve gözlüğün entegre mikrofonuyla çevrenizdeki sanal dünya algısını güçlendirin.

360 DereceMedya Oynatıcı

360 derece videolarınızı ve fotoğraflarınızı PS4 medya oynatıcısı ile görüntüleyin; Eş dikdörtgen kamera ile çekilen ve seçtiğiniz 360 derece medyalarınızın bulunduğu USB çubuğunu PS4'ünüze takın. Medya Oynatıcı ayarlarından "VR modu"nu seçin ve kendinizi görüntülerinizin ve videolarınızın merkezine yerleştirin.

Oyunun İçine Girin

PlayStation Camera yalnızca görmenizi, duymanızı ve arkadaşlarınızla yeteneklerinizi paylaşmanızı sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda, PlayStation VR desteği ve ayarlanabilir standıyla birlikte gelen şık, yeniden tasarlanan modeli ile Sanal Gerçeklik dünyalarına büyüleyici bir giriş yapmanızı sağlar.

Hassas Takip

Hassas baş ve hareket takibi ile oyundaki düşmanlarınıza karşı avantaj kazanabilir ve belirli oyunları hareketlerinizle kontrol edebilirsiniz. İkili lenslere ve 3D derinlik sensörlerine sahip PlayStation Camera, aynı zamanda, PS VR gözlüğünün önüne, arkasına ve yanlarına yerleştirilmiş dokuz LED'i takip ederek odanın neresinde olursanız olun keskin bir doğruluk ile oyunun merkezinde olmanızı sağlar.

Birlikte Oynayın

PS VR deneyimlerinizi yansıtma modu ile doğrudan TV ekranınıza yansıtarak arkadaşlarınızın ve ailenizin, sizin gördüklerinizi görmelerini sağlayın ve sanal dünyanıza onlar için bir pencere açın. Ayrık mod ile arkadaşlarınızın oyunlarınıza katılmalarına ve ikinci oyuncu deneyimi olarak bir TV ekranında farklı bir aksiyon bakış açısını görüntülemelerini sağlayın.

PS4 Teknolojisinin Gücü

PS4 ailesinin son üyesi olan PlayStation VR, tüm PS4 konsolları PS VR ile uyumludur; gözlüğünüzü PS4 cihazınıza bağlayın, bir PlayStation Camera ekleyin ve gerçekliği arkanızda bırakın.

Özellikler

PlayStation VR

 • Ekran: OLED
 • Ekran Boyutu: 5,7 inç
 • Çözünürlük: 1920 x RGB x 1080 (960 x RGB x 1080)
 • Yenileme Hızı: 120 Hz, 90 Hz
 • Görüş Alanı: Yaklaşık 100 derece
 • Mikrofon: Entegre
 • Sensörler: İvmeölçer, jiroskop
 • Bağlantı: HDMI, USB
 • VR gözlüğü: Yaklaşık 187 × 185 × 277 mm (çıkıntılı parçalar hariçtir, kafa bandı kısa halindeyken). Yaklaşık 610 gr (kablo hariç).
 • İşlemci ünitesi: Yaklaşık 143×36×143 mm (genişlik × yükseklik × uzunluk, çıkıntılı parçalar hariçtir). Yaklaşık 365 gr.
 • İşlemci Ünitesi İşlevi: 3D ses işleme, Sosyal Ekran (yansıtma modu, ayrı mod), Sinematik mod

PlayStation Camera
 • Video yayınlama: Canlı yayın özelliğiyle oyun oynayışınızı dünyayla paylaşın.
 • Yüz tanıma: Yüzünüzü tanıması için PlayStation Camera'yı kullanarak PS4'ünüzde ellerinizi kullanmadan, anında oturum açın.
 • Sesli komutlar: Birkaç basit kelimeyle oyun içinde emirler verin, kütüphanenizde arama yapın ve oyunları başlatın.
 • Hassas takip: Hassas baş ve hareket takibi ile oyundaki düşmanlarınıza karşı avantaj kazanın ve belirli oyunları hareketlerinizle kontrol edin.
PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

2 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
Geliş
1 2 3 4 5
Sönmez y. 21 Ekim 2018

Mrb bu cihaz nezaman gelecek fiyat ne olacak

Yorum faydalı mı? 10 10
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Ps4 vr gözlük
1 2 3 4 5
Barış 11 Kasım 2018

Böyle büyük bir firmanın uzun zamandır bu ürünü getirmesini bekliyoruz ciddi aliciyim turkcell bizim canımız kanımız gel ps4 vr gozluk kampanyası yap bizde alalim be

Devamını Gör
Yorum faydalı mı? 11 11
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Bireysel Aksesuar Kampanyası

Bireysel Aksesuar Kampanyası


En yeni aksesuar modellerine, size özel tekliflerle sahip olabilirsiniz!

İncele

Sayfayı kaydırın