Hayata Enerji Gerek

“Telefonumun şarjı benim tempoma dayanamıyor ve gün içinde şarj edecek yer ve zaman da bulamıyorum” diyenlerdenseniz hemen bir Philips taşınabilir şarj aleti alın. Böylece başka bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan gün içinde ihtiyacınız olan kesintisiz iletişimi ve konforu sağlamış olursunuz.

Akıllı Teknoloji

Akıllı telefonları 3 sefere kadar tam kapasiteli şarj edebilme özelliği ve şarj seviye göstergesi ile hayatınızı daha da kolaylaştırır.

Özellikler

  • Yüksek kapasitede şarj edebilme performansı
  • Akıllı telefonları 3 sefere kadar tam şarj edebilme (Cihazın pil kapasitesine göre değişim gösterebilir)
  • Şarj seviye göstergesi - 1 A çıkış

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın