Uzun Konuşmalardan, Uzun Yolculuklardan Korkmayın

2600 mAh'lık şarj kapasitesi ve yüksek performansı ile uzun konuşmalarınızda, internette gezindiğinizde, müzik dinlediğinizde, bataryanızın bitme korkusunu yaşamayın.

Küçük ve Rahat Tasarım

Küçük ve hafif tasarımı ile çantanızda hatta cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Philips taşınabilir şarj cihazı, rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlarda tasarlanmıştır. Üstün akım koruma devresiyle cihazınızı güvenle şarj edin.

Universal Kullanım

Kutusundan çıkan micro usb şarj kablosu, universal kullanım için düşünülmüş olup, tüm akıllı telefonlar ve usb çıkışı ile şarj edebileceğiniz tüm elektronik cihazlarda kullanma imkanı sağlar.
Uyumlu şarj kablonuz ile tüm akıllı cihazlarınızı Philips'in size sunduğu güven ve rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazalarında da bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın