Şarjınız Hiç Bitmesin

Philips Taşınabilir Şarj Cihazı, 10400 mAh kapasite sayesinde telefon ve tabletlerinizi şarj ederek batarya zayıf kabusunun önüne geçebileceğiniz muazzam bir imkan sunuyor. Taşınabilir şarj cihazının USB bağlantısı ile telefon ya da tabletinize bağlantı sağlayarak cihazlarınızı şarj edebilir, şarj sıkıntısı yaşamadan işlemlerinize devam edebilirsiniz.

 

Büyük Kapasite

Philips taşınabilir şarj cihazı tam dolu iken iPhone ve diğer mobil telefonlarınızı 7 sefer tam olarak şarj eder. Mp3 gibi oynatıcılarınızı tam dolu batarya ile 10 sefer şarj eder. iPod, PSP ve diğer oyun cihazlarınızı 4 sefer tam olarak şarj eder. iPad'inizi ise tam dolu batarya ile %50 şarj edebilir.

 

2 Adet USB Çıkışı

Philips taşınabilir şarj cihazı, 2 adet USB çıkışına sahiptir. Bu çıkışlar sayesinde aynı anda 2 mobil cihazı şarj edebilirsiniz. 2.1 Amperlik ve 1 Amperlik USB çıkışı sayesinde birçok cihazı şarj etmesine imkan tanır. Yüksek koruma, yüksek kapasite ve sağlam lityum batarya ile sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz.

 

Uyumluluk

USB'den şarj olabilen tüm cep telefonları, akıllı elefonlar, Apple ürünleri (iPod, iPad, iPhone) tüm tablet PC'ler, tüm navigasyon cihazları ve diğer benzeri aygıtları şarj edebilirsiniz.

Kutu İçeriği

  • Philips DLP1042B Şarj Ünitesi
  • Micro USB Kablo
  • Koruma Kılıfı

Özellikler

  • Kapasite : 10400 mAh Li-On
  • 7 sefere kadar tam kapasiteli şarj (şarj ettiğiniz ürünün batarya kapasitesine göre bu rakam değişebilir.)
  • Şarj seviye göstergesi
  • Aynı anda iki cihazı (1 x 2.1A - 1x1A) şarj edebilme
  • Boyutlar : 94 x 43 x 23 mm

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazalarında da bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın