Çocukların En İyi Arkadaşı

Küçük müzik tutkunlarına ses dünyasını tanıtmak için doğru kulaklık. Sade, ergonomik baș bandı, tamamen ayarlanabilir olmasıyla her çocuğun kafasına rahatça uyar ve büyüme çağındaki çocuğunuz tarafından konforlu șekilde kullanılabilir.

 

Güvenli Müzik Keyfi

Çocuk Kulaklığı, ses seviyesinin çocuğunuz için güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. Güvenli bir dinleme deneyimi için maksimum ses seviyesi 85 dB ile sınırlandırılmıștır. 

Çocuklar için Özel Tasarım

Net bas sesi ve eğlenceli tasarımıyla büyümekte olan çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır ve her koşula uyacak şekilde dayanıklıdır. Hafif baş bandı ile üstün konfor ve uyum sunar. Vidasız ve dayanıklı tasarımı sayesinde kulaklık parçaları kolayca yerlerinden çıkarılıp yerlerine geri takılabilir.

 

Gürültü Önleyici Kulak Yastıkları

Gürültü önleyici kulak yastıkları çevresel gürültüyü önemli seviyede azaltır, böylece çocuklar müziğin tadını çıkarabilmek için sesi yükseltmek zorunda kalmazlar.

Özellikler

  • 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur
  • Mıknatıs tipi: Neodimyum
  • Empedans: 32 ohm
  • Maksimum güç giriși: 40 mW
  • Hassasiyet: 99 dB
  • Diyafram: PET
  • Frekans tepkisi: 12 - 22 000 Hz
  • Hoparlör çapı: 32 mm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın