Kulağınızdaki Rahatlık

Philips SHB1402 bluetooth kulaklık, ihtiyaç anında yakanıza takılı olan kulaklık kablosunu çekerek rahat konuşmanıza ve konuşma bittikten sonra tekrar tek tuşa basarak otomatik makaralı sistem ile yuvasına yerleştirmenize imkan sağlar. Yeni bir çağrıya kadar kulağınızda bekletmenize gerek kalmaz. Tek elle rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde Philips kalitesi ile tasarlanmıştır.

Pratik Kullanım

Gelen çağrılarınızı cihazınızın üzerinde tek tuşla cevaplama ve sona erdirme, aynı tuşla son numara tekrarı yapabilirsiniz.

İki Cihazla Eşleşme

İki ayrı telefon kullanıyorsanız yada telefon haricinde bluetooth özellikli bilgisayar, mp3 çalar kullanıyorsanız, tek bir kulaklık ile 2 cihazla birlikte eşleşme özelliğine sahiptir.

Özellikler

  • Bekleme Süresi: 110 saate kadar
  • Konuşma Süresi: 5 saate kadar
  • Aynı anda 2 cihazla eşleşme

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazalarında da bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın