Şaşırtıcı Ritimler

Çift bas radyatörüyle nefes kesici ritimler 1,5 inç tam aralıklı, ön çıkışlı hoparlör sürücüsü ve ekstra bas etkisi ve kuvvetlendirme için hoparlörün her iki yanında bulunan, geniş çift bas radyatörüyle ShoqBox SB300, güçle etkileyici hassasiyeti bir araya getirir.

Ortamı Işıklandırır

Ritme ayak uyduran çok renkli ışıklar, ortamı ışıklandırır. Ritme göre yanan çoklu ışıklar, müziğinize hayat verir ve partiye başka bir boyut katar.

Zorlu Dış Mekan Koşullarına Göre Tasarlandı

Zorlu dış mekan koşullarına göre tasarlanan hoparlörünüz, tüm maceralar için yeterince dayanıklı ve çetindir. Hoparlörünüzle kendinizi sokağa veya doğaya bırakın. Gerekli özelliklere sahip olan hoparlörünüz, IPX7 su geçirmezlik standartlarını karşılar ve 30 dakika boyunca 1 metre derinliğinde suya bile girebilirsiniz. Müzik dinlerken hoparlörü yere düşürecek olursanız endişelenmeyin; darbelere karşı dayanıklıdır.

Güçlü Ses

Boyutu sesten ödün verildiği anlamına gelmez. Bu sağlam, kablosuz taşınabilir hoparlör, boyutuna göre son derece yüksek ses sunan güçlü 1,5 inç tam aralıklı, ön çıkışlı hoparlör sürücüsünü entegre eder. Böylece şaşırtıcı derecede yüksek sesin keyfini kullanışlı, kompakt bir pakette çıkartabilirsiniz.

Dahili Şarj Edilebilir Pil

Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın ve dinleyin. Dâhili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkartabilirsiniz.

Bluetooth Aracılığıyla Kablosuz Müzik Akışı

Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

Eller Serbest Arama İçin Dahili Mikrofon

Bu hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir hoparlörlü telefon olarak çalışır. Bir arama geldiğinde müzik duraklatılarak, hoparlör ile konuşmanıza olanak sağlanır. İş toplantısı yapabilir ya da partideyken bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Her iki durumda da mükemmel çalışır.

Cihazlarla Kolay Bağlantı

Ses girişi bağlantısı, ses girişi içeriğinin taşınabilir ortam oynatıcılardan doğrudan çalınmasına olanak verir. Ses sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarma avantajı sunmasının yanı sıra, yapmanız gereken tek şey taşınabilir MP3 çalarınızı ses sistemine takmak olduğundan ses girişi son derece kullanışlıdır.

Özellikler

  • Bluetooth Profiller: A2DP, AVRCP, HFP
  • Bluetooth Mesafesi: Görüş alanı içinde, 20 metreye kadar
  • Ses girişi: 3.5 mm
  • Çıkış gücü (RMS): 4W
  • Ses Sistemi: Stereo hoparlörler, 1 x 1.5 inç tam kapsamlı sürücü ve pasif yayıcılar
  • Boyutlar: 117 x 74 x 77 mm
  • Ağırlık: 0.23 kg

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın