Lightning Konektör

Philips Fidelio M2L, doğrudan kulaklığa net dijital sinyal sağlayan Lightning konektöre sahiptir. Sinyalin dijital tutulması ses karışması azaltmaya yardımcı olur ve stereo ayrımı geliştirir.

 

Yüksek Çözünürlüklü Sesin Keyfini Çıkartın

Philips Fidelio M2L, Lightning konektörü aracılığıyla iOS cihazınızda kullanılan 24 bit 48 kHz yüksek çözünürlüklü ses formatının keyfini çıkartmanızı sağlar. M2L, tıpkı sanatçının istediği gibi her ayrıntıyı ortaya koyan mükemmel ses deneyimi sunar.

 

Entegre DAC ve Amp

Philips Fidelio M2L'ye entegre edilmiş dijital analog dönüştürücü (DAC), yüksek çözünürlüklü müziğin keyfini istediğiniz zaman istediğiniz yerde çıkartmanız için özgürlük ve rahatça hareket etme imkanı sunar. Dışarı çıktığınızda yanınızdaki ekstra ekipman sayesinde sorun yaşamazsınız.

 

Net Ses

Her hoparlör sürücüsü, eşleştirilmeden önce özenle elle seçilir, ayarlanır ve test edilir; böylece en dengeli ve doğal sesler elde edilir. 40 mm sürücüler, yüksek güçlü neodimyum mıknatıslar kullanarak geniş bir dinamik aralıkta gerçek yüksek çözünürlüklü ses üretir ve en küçük ayrıntıların bile duyulmasını mümkün kılar.

 

Akustik Yalıtımlı Tasarım

Fidelio kulaklık, sesin istenmeyen şekilde sızmasını önlemek ve ses ayrıntılarını korumak için iç bölmeye entegre edilen, özel tasarımlı bir şerit kilit olan akustik yalıtıma sahiptir. Güçlü bir bas etkisi elde etmenin yanı sıra çevresel rahatsızlıklar olmadan müziğinizdeki her muhteşem ayrıntının sürükleyici keyfini sürün.

 

Bas Refleks Sistemi

Kulaklığın akustik kapalı arka tasarımı, stratejik olarak yerleştirilmiş deliklere sahip kulaklık modüllerinden oluşan Bas Refleks Sistemine sahiptir. Bu delikler, iç bölmedeki hava basıncını düzenleyerek diyaframa optimum akustik yanıt için kontrollü bir ortam sağlar. Akustik yalıtımla birlikte bu sistem, her doğal ses ayrıntısı yalıtılır ve ses netliğinden hiçbir ödün vermeden aslına sadık ve dinamik bas sesler üretilir.

 

Frekans Tepkisi

Titiz müzik severlerin dinleme tercihlerini öğrenmek, örneğin sevdikleri ses özelliklerinin dengesini anlamak için kapsamlı araştırmalar yaptık. Bunun üzerine ses mühendislerimiz, dinleyicilerin sesi algılamalarını etkileyen en küçük ayrıntıları, örneğin kulağın sesi nasıl yansıttığını ve nasıl rezonans ürettiğini bile dikkate alarak Fidelio M2L'i ayarladılar. Sonuç olarak, M2L kulaklıklarımızı, günümüzün kayıt yöntemleri de dahil olmak üzere sesi aslına mümkün olduğunca sadık kalarak yeniden üretecek şekilde geliştirdik.

 

Ergonomik Kulak Yastıkları

Fidelio M2L'de kullanılan malzemeler, uzun süreli kullanım konforu ve gelişmiş ses performansı sağlamak için özenle seçildi. Hafızalı süngerden yapılan, nefes alabilen kulak yastıkları basıncı ve ısınmayı azaltır. Böylece Fidelio M2L kulaklığınızın hem sesi hem de hissi olağanüstü hale gelir.

Özellikler

 • Optimize edilmiş Lightning konektör
 • Yüksek seviye iOS ses kalitesi
 • Dahili DAC ve Amp
 • 40 mm ses sürücüleri
 • Tasarımı sayesinde gürültü önleme
 • Bass Reflex ile kaliteli basslar
 • Frekans Tepkisi: 7 - 25.000 Hz
 • Empedans: 16 Ohm
 • Hassasiyet: 107 dB
 • Hoparlör Çapı: 40 mm
 • Maksimum Güç Girişi: 150 mW
 • Bozulma: < %0,1 THD
 • Akustik Sistem: Kapalı
 • Diyafram: PET
 • Mıknatıs Tipi: Neodimyum
 • Tip: Dinamik
 • Uyumluluk: iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPad Air, Retina Ekranlı iPad Mini, iPad (4. nesil), iPad mini, iPad Pro, iPod touch (5. nesil)
 • Bağlantı: Lightning konektör

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Kulaklık Tipi Stereo
 2. Kullanım Tipi Kulak Üstü
 3. Mikrofon Yok
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Tipi Lightning

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın