Şarjınız Bitmesin

Philips taşınabilir şarj cihazı ile mobil cihazlarınızın şarjını rahatlıkla doldurabilecek ve her zaman ulaşılabilir olacaksınız. Taşınabilir şarj aletiniz ile hareket halindeyken mobil cihazlarınızı birçok kez şarj edebilirsiniz. Akıllı telefonunuz için her zaman ihtiyacınız olduğunda şarj aletinizin ultra hızlı şarjı ile yaklaşık iki tam şarj için ekstra güç sağlar.

Yanınızdaki Şarj Deponuz

El feneri fonksiyonlu taşınabilir şarj aletiniz, kamp ve seyahatleriniz için idealdir. İhtiyacınız olan her yerde sizinle olan taşınabilir şarj aletiniz, cihazınızın gücü azaldığı zaman şarj aletinizi devreye sokun ve şarj probleminizi ortadan kaldırın.

Özellikler

  • Çıkış: 5V, 2.1A
  • Güç girişi: 5V, 1A
  • Pil kapasitesi: 5200 mAh
  • Net ağırlık: 0.143 kg
  • USB üzerinden şarj olan tüm cihazlar ile uyumlu
  • Şarj durumunu bir bakışta doğrulamak için güç göstergesi ışığı
  • Micro USB kablosu ile birlikte gelir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın