Enerji Deponuz

Hareket halindeyken bataryam azaldı korkusu yaşamayın. İdeal seyahat arkadaşı Akıllı telefonunuz için her yerde ve her zaman ihtiyacınız olduğunda güç sahibi olun.  

Taşınabilir Güç

İhtiyacınız olan her yerde sizinle olan taşınabilir şarj aletiniz, cihazınızın gücü azaldığı zaman şarj aletinizi devreye sokun ve şarj probleminizi ortadan kaldırın.

Özellikler

  • Micro USB kablosu ile birlikte gelir
  • Çıkış: 5V, 1A
  • Güç girişi: 5V, 1A
  • Akü kapasitesi: 2600 mAh
  • Net ağırlık: 0.072 kg

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın