Hayatınızdaki Yeni Pratik Çözüm

Cep telefonunuzun, tabletinizin şarj aletini evinizde, iş yerinizde ayrı ayrı aramaktan sıkıldıysanız Philips Hızlı ikili şarj aleti tam size göre bir çözüm sunuyor. İki USB girişi ve Apple lightning kablosu sayesinde aynı anda iki cihazınızı şarj ederek zamandan tasarruf sağlamış olursunuz. Üstelik koruma devresi sayesinde cihazınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

 

Ekonomik

Apple onaylı bir adet 1 metrelik lightning kablosu iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPhone SE, 5, 5s, 6,6s ve 6 Plus/6s Plus ile uyumlu.

 

Ultra Hızlı Şarj

1 adet 1.1 Amperlik ve 1 adet 1 Amperlik USB çıkış soketleri sayesinde tüm cihazlarınızı tam zamanlı ve sorunsuz şarj etme imkanı sağlar. Şarj esnasında zaman kaybınızı yarıya indirir. Tek cihazınızı şarj ettiğiniz sürede iki cihazınızı şarj edebilirsiniz.

 

Üstün Koruma Devresi

Philips Şarj cihazınızda bulunan üstün koruma devresi ile değerli cihazlarınızı güvenle ve en iyi performans ile şarj edebilirsiniz. Şarj esnasında yüksek çıkış ve koruma devresi sayesinde ısınma problemi yaşamazsınız.

Özellikler

  • Toplam Çıkış: 1.1A+1A=2.1A
  • Koruma Devresi
  • Bir adet Apple MFI Lisanslı kablo (1 m)

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Var
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Micro USB
  2. Sertifika mfi
  3. USB Port 2
Pil & Güç Yönetimi
  1. Şarj Gücü 5V

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın