USB-C 

USB-C uyumluluğu bulunan telefonunuzu veya tabletinizi şarj edebilir ve ayrıca cihazınızı bilgisayarınızla senkronize edebilirsiniz.

Yanınızdan Ayırmayın

Yedekleme ya da şarj için güvenle kullanabilir ve ihtiyacınız olduğunda uygun şarj için var olan USB tabanlı güç kaynaklarından herhangi birine (ev şarjı , araç şarjı ,powerbank veya bilgisayar) bağlayarak şarjınızı tamamlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: Universal, Cep telefonları, MP3 çalarlar, PC'ler ve dizüstü bilgisayarlar, GPS üniteleri
  • USB'den mikro USB'-C’ye
  • Uzunluk: 1 m
  • Ağırlık: 0.02 kg

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın