Bilgilerinizi Kesintisiz Aktarın

Micro USB aygıtlarınızın data aktarımını, güncellemesini ve şarj işlemlerinizi veri ve hız kaybı yaşamadan rahatlıkla yapabilirsiniz. Akıllı telefonlarınızı bilgisayarınız ile eşleştirebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu veya Micro USB'li cihazlarınızı herhangi bir USB bağlantısından şarj etmenizi sağlar.

Her Zaman Yanınızda

Evde bulunan kablonuz bırakın evde kalsın. İş yerinizde ve aracınızda bulunduracağınız yedek kablo ihtiyacınızı karşılasın.

Özellikler

  • Kablo uzunluğu 1 metre
  • Micro USB bağlantısı
  • Tüm USB çıkışlarıyla uyumlu
  • İhtiyacınız olduğunda uygun şarj için var olan USB tabanlı güç kaynaklarından herhangi birine bağlamanız yeterli
  • Micro USB üzerinden şarj olan tüm cihazlarınızla uyumlu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın