Hayatınızın Zaman Tüneli

Pebble Time geçmişi, geleceği ve anı parmak uçlarınıza taşıyor.

Zaman Akıyor

7 güne kadar batarya ömrüyle Pebble Time her ihtiyaç duyduğunuzda hazır. Yürüyüşte veya uykudayken hiçbir zaman şarj için endişelenmeniz gerekmeyecek.

Geçmişe Dönün ve Geleceğe Bir Bakış Atın

Pebble Time'ın zaman tüneli sizin için önemli olan konulardan oluşur. Hatırlatmalar, takvim, hava durumu, son dakika haberleri, cevapsız çağrılar ve uygulama alarmları gibi. Böylece her şeyden haberdar olabileceksiniz. Zaman tüneli size ihtiyacınız olan bilgiyi istediğiniz anda sağlayacaktır, böylece her anı dolu dolu yaşayabileceksiniz.

Her Cihazla Uyumlu

Pebble Time Android ve iPhone akıllı telefonlarla uyumlu olarak çalışır. Cihaz tercihiniz ne olursa olsun biz yanınızdayız.

Suya Dayanıklı

Havuza atlayın, duşa girin veya isterseniz yağmurda bir koşuya çıkın. 30 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip Pebble Time bunlardan hiç etkilenmeyecektir.

Hayat Daha Sağlıklı

Renkli e-kağıt ekran, entegre mikrofon ve zaman tüneli ara yüzü sizi sürekli olarak dün, bugün ve yarın ile ilgili günceller. Her zaman bir adım önde olacaksınız. Pebble Time adımlarınızı, uykunuzu, yemeğinizi nerede olursanız olun takip eder. Pebble ile hayat hem daha eğlenceli hem de daha sağlıklı.

Özellikler

  • Pebble Health adımlarınızı, uykunuzu ve alışkanlıklarınızı takip eder.
  • Her zaman aktif, LED arka ışıklı ve renkli e-kağıt ekran.
  • 7 güne kadar batarya ömrü.
  • 30 metreye kadar suya dayanıklılık.
  • Boyutlar: 40.5mm x 37.5mm x 9.5mm
  • Kayış: 22 mm genişliğinde (22 mm genişliğinde tüm saat kayışlarıyla uyumlu).
  • Ağırlık: 42.5 gr (silikon kayış dahil).

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın