Türkiye’nin İnternet Hediye Eden İlk Alışveriş Kartı

Paycell kart sahibi olmak çok kolay, başvuru yok. Hemen bir Paycell Kart al, yükledikçe harca, her 1 TL harcamana 5 MB kazan! Paycell uygulamasından biriktirdiğin MB’ları ve harcamalarını anında takip edebilirsin. Paycell uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Kolayca Para Yükle ve Anında Alışverişe Başla

Paycell Kart’ına Denizbank ATM’lerinden, havale veya eft yoluyla, Paycell uygulamasından ya da Turkcell iletişim merkezlerine giderek kolayca para yükleyebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Hemen Nakit Yükle ve Kazanmaya Başla

Artık nakit taşımaya gerek yok. Hemen bir Paycell Kart al ve bütçeni kontrol et, harcamalarından internet kazanmaya başla. 

100 TL Yüklemeye 1 GB İnternet Hediye

Paycell Kart faydaları saymakla bitmez. Paycell kart’ınla sadece harcarken değil, para yüklerkende internet kazanırsınız.

PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
güzellik
1 2 3 4 5
gökhan 18 Eylül 2018

hem alışveriş yaparken kazanıyorum internetimi hem yükleme yaparken kazanıyorum çok başarılı.

Yorum faydalı mı? 370 453
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın