Dijitalleşen Not Defteri

Outliers Notebook not alma tecrübenize kolaylık ve yenilik getirmek için tasarlandı. Outliers Notebook'un her sayfası, sayfa numarasını belirten özel bir QR code içeriyor. Outliers uygulaması bu QR Code’ları okuyarak taratılan sayfaların sayfa numarasını algılıyor ve uygulama içerisinde doğru sayfa sırasında notlarınızı otomatik olarak sıralıyor.

Notlarınızı Paylaşın

Outliers Notebook, ücretsiz iOS - Android uygulamaları ile birlikte kullanılıyor. Defterle tamamen entegre çalışan uygulama sayesinde notlarınızı saniyeler içerisinde dijital ortama aktarabilir, saklayabilir, paylaşabilir, bulut servislerine gönderebilirsiniz. Ayrıca etiketleme özelliğiyle sayfalarınızı anahtar kelimelerle etiketleyerek aradığınız içeriğe kolayca erişebilirsiniz.

Mikrodalgada Silin ve Tekrar Kullanın

Outliers Notebook ısıya dayanıklı ve mikrodalga fırına karşı güvenli olarak üretildi. Defterinizle birlikte gelen özel Outliers Kalemi ile aldığınız notları, telefonunuza aktardıktan sonra defterinizi 80 saniye içinde mikrodalga fırın veya saç kurutma makinesini kullanarak silebilir, yeni defterinize başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Boyutlar: 22 cm x 15 cm
  • Sayfa Sayısı: 224 sayfa
  • 80 gsm, asit içermeyen, üstün kaliteli kağıt
  • Manyetik Kapak
  • 12 Aylık Planlayıcı
  • Isıya Dayanıklı
  • Mikrodalga fırında silinebilir
  • iOS ve Android Uygulaması: Outliers Notebook

PUANLAR

Genel Puan

3.7
1 2 3 1 1

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 1
4
Kullanım Kolaylığı
1 2 1 2 3
2
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
Mükemmel bir fikir , AMA ... Aması aşağıda
1 2 3 1 1
Süleyman K. 03 Aralık 2018

Bu defterden 5 kişi almak istiyoruz ancak Outliers Notebook uygulamasıyla ilgili çok olumsuz eleştiriler var. Bu defteri mükemmel yapacak şey zaten o uygulama yoksa normal bir not defterinden tek farkı mikrodalgada silinebiliyor olması olur. Uygulamala ile ilgili QR kod , kilitlenme sorunları, kapanma problemi gibi problemler var. Ne zaman çözülür?

Devamını Gör
Yorum faydalı mı? 17 8
Tasarım
1 2 3 4 5
4
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
2
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın