Silinebilir Tükenmez Kalem

Outliers tükenmez kalem, Outliers akıllı not defteri ile birlikte kullanılmaktadır ve özel mürekkebi sayesinde ısı yardımıyla silinebilir. Kalemin rengi siyah olup, mürekkebinin rengi laciverttir. 

Hataları Hemen Silin

Outliers kalemin alt tarafında bulunan silgi ile yazarken yaptığınız hataları Outliers akıllı not defterinizden anında silebilirsiniz.

Özellikler

  • Siyah Outliers silinebilir tükenmez kalem
  • Alt tarafında silgi bulunmaktadır
  • Mürekkep rengi laciverttir
  • Outliers akıllı not defteri ile kullanılabilir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın