Akıllı Tasarım

Akıllı telefonunuzu çalışma masası, mutfak tezgahı, başucu dolapları gibi zemini düz olan herhangi bir yerde konumlandırmak için tasarlanmıştır.

 

Kolay Kullanım

Mıknatıs uygulanırken 3M VHB teknolojisinden faydalanır. Köpük bazlı yapışkan bant, cihazınıza kesinlikle zarar vermez. Sökülürken iz bırakmaz ve bu işlem çok basittir.  Masaüstü parçasının alt kısmı zemine iyice tutunan silikon yapıya sahiptir.

Pratik Çözüm

Telefonunuz, arkasındaki mıknatıs yardımı ile buzdolabı, davlumbaz gibi tüm metal zeminlere kuvvetlice yapışır. Siz de iki elinizi yaptığınız işlere adayabilirsiniz. Ayrıca Steelie grubunun tüm Mıknatısları birbiriyle uyumludur.

Özellikler 

  • Steelie küçük mıknatıs telefona uygulanırken kaliteli 3M VHB köpük yapışkan banttır.
  • Steelie Telefon Soketi güçlü neodim mıknatıs sayesinde her zaman güvendedir.
  • Her bir Kit içeriği: 1 adet Steelie Küçük Mıknatıs, 1 adet Masaüstü Aparatı, 1 adet alkollü hazırlama pedi ve kullanım talimatları.
  • Tüm cep telefonları, navigasyon cihazları, kameralarla vs. uyumludur.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın