Hayatınızı Kolaylaştırın

Nite Ize yenilikçi tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Artık yemek yaparken, arkadaşlarınızla kağıt oynarken ya da herhangi bir iş ile meşgulken tabletinizi kendine uygun açıya kolayca ayarlayabilir ve yaptığınız işe daha rahat odaklanabilirsiniz. 

 

Uygulama ve Teknoloji 

Kit parçaları uygulanırken 3m VHB teknolojisinden faydalanır. Köpük bazlı yapışkan bant, cihazınıza uyguladığınız yüzeye kesinlikle zarar vermez. Sökülülürken iz bırakmaz ve bu işlem çok basittir.

Neodim Mıknatıs

Tabletiniz, kit parçalarının tamamını kullanmadan arkasındaki manyetik soket yardımı ile  tüm metal zeminlere kuvvetlice yapışır. Siz de iki elinizi yaptığınız işlere adayabilirsiniz. Ayrıca Steelie grubunun tüm manyetik soketleri birbiriyle uyumludur. Steelie Araç Tutucu Kiti veya  Steelie Mini Stand Kiti kullanan bir cihaz Steelie Masaüstü Kitinden de faydalanabilir.

Özellikler

  • Tablet Soketi güçlü neodim mıknatıs kullanmaktadır. Emniyetli, kuvvetli bağlantı için arkasında 3M VHB köpük yapışkan bant bulunmaktadır.
  • Steelie Tablet Soketi buzdolabı kapakları, çelik raf, davlumbaz, dosya dolapları, kilitli dolaplar ve alet kutuları gibi metal yüzeylerde de kullanılabilir.
  • Her bir kit içeriği : 1 adet Steelie Tablet Soketi, 1 adet Steelie Masaüstü Destek standı, 1 adet alkol hazırlama pedi ve kurulum talimatları.
  • Tüm tablet modelleriyle uyumludur.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın