Özgür Olun

Telefonunuzu elleriniz özgür bir şekilde aracınızda veya çalışma masanızda konumlandırmak için tasarlanmış bu paket ürün ile hayatınızı kolaylaştırın.

Mıknatıs

Kılıfınızın ya da direkt olarak telefonunuza köpük bazlı 3M VHB Bant ile yapışır.

Klipsli Çelik Başlı Top

Araç içi havalandırma ızgaralarına sabitlenebilir ve kolayca çıkartılabilir. Bu sayede farklı araçlarda kullanılabilir.

Masaüstü Aparatı

Tüm düz yüzeylerde telefonunuzu konumlandırabileceğiniz bu aparat, mükemmel tasarımı ile cihazınızın ekranını istediğiniz açıda görüntülemenizi sağlayacaktır. Sadece konumlandırma amaçlı değil, mutfakta yemek yaparken veya görüntülü telefon görüşmelerinizi yaparken aynı anda başka işlerinize de odaklanmanıza imkan sağlayacaktır.

Özellikler

  • Steelie Klipsli Çelik Başlı Top’ un yuvarlak yapısı sayesinde telefonunuzu istediğiniz açıda olacak şekilde konumlandırabilirsiniz. Mıknatısın kuvvetli manyetik gücü ile telefonunuzun istediğiniz noktada sabit kalmasını sağlayacaktır.
  • Telefonunuzu kılıflı veya kılıfsız olarak herhangi bir araca istediğiniz açıda güvenle konumlandırır.
  • Kilitleme klipsi sayesinde neredeyse tüm araçların havalandırma ızgarasına uyumludur.
  • Steelie Küçük Mıknatıs yapısı ve ortasındaki silikon bölme sayesinde mükemmel kavrama, sabitlenme.
  • Steelie Küçük Mıknatıs tüm telefonlar için güvenlidir; telefona veya kılıfa sabitlemek için köpük bazlı 3M  VHM teknolojisi kullanılır. Bu bant, yapıştırıldığı yüzeyden kolayca zarar vermeden sökülebilir.
  • Steelie Masaüstü aparatı sayesinde ofisinizde, evinizde telefonunuzu tüm açılarda görebileceğiniz şekilde konumlandırabilirsiniz.
  • m Steelie Araç Kitlerinin tüm parçaları birbiriyle uyumludur ve ayrı ayrı satılmaktadır.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın