Şık Tasarımı İle Tam Bir Mühendislik Harikası

Steelie araç kiti iki parçadan oluşur. Küçük manyetik soket cihazınızın arkasına, yuvarlak çelik top ise aracınızın konsolunda uygun bir yere kolayca yapıştırılır. Steelie‘nin araç kiti, görsel keyfinin yanında yenilikçi tasarımı sayesinde araç içindeki tüm yolculara mükemmel görüş açısı sağlayabilmektedir.

 

Uygulama Teknoloji 

Kit parçaları uygulanırken 3m VHB teknolojisinden faydalanır. Köpük bazlı yapışkan bant, cihazınıza ya da aracınızda uyguladığınız yüzeye kesinlikle zarar vermez. Sökülülürken iz bırakmaz ve bu işlem çok basittir.

Neodim Mıknatıs

Telefonunuz, arkasındaki manyetik soket yardımı ile buzdolabı, davlumbaz gibi tüm metal zeminlere kuvvetlice yapışır. Siz de iki elinizi yaptığınız işlere adayabilirsiniz. Ayrıca Steelie grubunun tüm manyetik soketleri birbiriyle uyumludur. Pedestal Kit veya Hobknob kit kullanan bir cihaz araç kitinden de faydalanabilir.

Motorsikletlerle Uyumlu

Steelie küçük mıknatıs ve çelik başlı topun arka yüzeyinde, güvenilir 3M VHB köpük yapışkan bant bulunmaktadır. Steelie telefon soketi güçlü neodim mıknatıs kullanmaktadır. Aynı şekilde motorsikletlerde de kullanıma uygundur.

Özellikler

  • Steelie Telefon Soketi ve Bilyeli Montaj, emniyetli bağlantı için 3M VHB köpük yapışkan bant arka yüzeylidir.
  • Steelie Telefon Soketi güçlü neodim mıknatıs kullanmaktadır.
  • Her bir Steelie Araç Montaj Kitinin içerigi: bir adet Steelie Telefon Soketi, bir adet Steelie Çelik Başlı Top, bir adet alkol hazırlama pedi, 3M primeri ve kurulum talimatları.
  • Tüm Mobil Telefonlara uyumludur.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın