Hayatınızı Kolaylaştırın

Nite Ize yenilikçi tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Daha çok öğretmenler, ofis çalışanları ve öğrencilere kolaylık sağlayan Hobknob Mini Stand Sunum Kiti her kesimden ilgi görüyor.

Uygulama ve Teknoloji

Kit parçaları uygulanırken 3m VHB teknolojisinden faydalanır. Köpük bazlı yapışkan bant, cihazınıza uyguladığınız yüzeye kesinlikle zarar vermez. Sökülülürken iz bırakmaz ve bu işlem çok basittir.

Neodim Mıknatıs

Tabletiniz, kit parçalarının tamamını kullanmadan arkasındaki manyetik soket yardımı ile tüm metal zeminlere kuvvetlice yapışır. Steelie grubunun tüm manyetik soketleri birbiriyle uyumludur. Steelie Araç Kiti veya Steelie Masaüstü Kiti kullanan bir cihaz Mini Stand Sunum Kitinden de faydalanabilir.

Özellikler

  • Tablet Soketi güçlü neodim mıknatıs kullanmaktadır. Emniyetli,kuvvetli bağlantı için arkasında 3M VHB köpük yapışkan bant bulunmaktadır.
  • Steelie Tablet Soketi buzdolabı kapakları, çelik raf, davlumbaz, dosya dolapları, kilitli dolaplar ve alet kutuları gibi birçok metal yüzeye yapıştırılabilir.
  • Her bir Kit içeriği: 1 adet Steelie Mini Stand/Sunum Tutacak, 1 adet Steelie Tablet Soketi, 1 alkollü hazırlama pedi ve kurulum talimatları.
  • Tüm tablet modelleriyle kullanılabilir.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazalarında da bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın