Kablo Arama Derdine Son

Günümüzde USB portları her tarafta olmasına rağmen, nasıl oluyorsa; şarj kablonuz her zaman kayıp ya da  en çok ihtiyacınız olduğu an çantanızın derinliklerinde ulaşamayacağınız bir noktada. Neyse ki, cihazınızda güvenle kullanabileceğiniz Micro USB Anahtarlığınız günü kurtarmak için her an yanınızda.

 

Akıllı Tasarım

Alüminyum dış yapısı data kablosunu güvenli bir şekilde muhafaza eder ve anahtarlık olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Kolay Kullanım

Her zaman üstünüzde taşıyabileceğiniz kablo, dayanıklı alüminyum şık bir kılıfa sahip. Anahtarlık  şeklindeki kılıfın içinden kabloyu kolayca çıkartabilir ve ne zaman ihtiyaç duyarsanız kullanabilirsiniz. Eğer siz de devamlı powerbank kullananlardansanız bu anahtarlıklı kablo çok işinize yarayacak.

Özellikler

  • Tüm Micro USB kullanılan cihazlar ile uyumlu

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın