Elleriniz Serbest Kalsın

HandleBand; siz bisikletinizin veya motorsikletinizin üzerindeyken, akıllı telefonunuzu güvenli bir şekilde kolaylıkla erişim sağlanacak biçimde gidona tutturmanızı sağlayan kullanışlı bir telefon tutucudur. 

Her Yerde Sizinle

Bisiklet veya motorsikletinizi sürerken haritaları izleyin, aplikasyonlarınızı ya da video kameranızı kullanın ya da isterseniz telefonunuzu karanlıkta bir bisiklet feneri gibi kullanın. Bunların hepsini akıllı telefonunuzu güvenli ve kullanılabilir pozisyondayken yapın.

Çoklu Kullanım

Özünde alüminyum içeren esnek ve hafif ağırlıktaki silikondan imal edilmiştir. Tekli bant tasarımı güvenli bir şekilde her boyuttaki bisiklet, motorsiklet gidonu, koşu bantları ve alışveriş arabalarına tutturulabilir.

Özellikler

  • Evrensel dizayn tüm akıllı telefonlara kabıyla veya kapsız olarak uyumludur.
  • Kullanışlı olarak HandleBand’ı yerinden sökmeden akıllı telefon söküp takabililir.
  • Basittir, dayanıklı dizaynı sayesinde cihazınızı off-road sürüşlerinde bile güvenle tutar.
  • Alüminyum ana parçası aynı zamanda şişe kapağı açacağı olarak da kullanılır.
  • Tüm akıllı telefonlar, El fenerleri ve GoPro benzeri aksesuarlar ile uyumludur.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın