Sıcaklarda Serinlemek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Sıcaktan bunaldığınız anlarda Micro USB Mini Fan imdadınıza koşuyor. Dışarıda veya içeride bunaldığınız zamanlarda kolayca taşınabilen Micro USB Mini Fan’ı bilgasayarınıza, akıllı telefonunuza veya tabletinize takın ve anında serinlemenin tadına varın. 

 

Pc ve Android Uyumlu

Micro USB Fan’ın bir özelliği ise USB’nin içinden Micro giriş çıkmasıdır bu sayede bilgisayarınızı kapattıktan sonra Android uyumlu telefonunuza veya tabletinize Micro USB Mini Fan’ı takıp serinlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Özellikler

  • Motor Hızı: 16000 RPM
  • Voltaj: 5 V
  • Akım: 80 mA
  • Micro USB girişi bulunan bütün bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumludur

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın