Çok Yönlü Uyumluluk

İki adede kadar Bluetooth cihazıyla eşleştirebilir veya 3.5 mm giriş ile bir cihaza bağlanabilirsiniz. Logitech Easy Switch teknolojisi ses kaynakları arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar. Birindeki sesi durdurun ve diğerindekini oynatın.

 

Yüksek Kaliteli Ses

24 Watt Maksimum (12 Watt RMS) gücü ve üst seviye sürücüleri ve bas aralığını genişleten benzersiz tasarıma sahip bağlantı tüpleriyle, hoparlörler sanatçının istediği sesi doğru bir şekilde üreten dengeli sesler sunar. 10 derece arkaya yatma imkânı, dinleyiciye optimum ses deneyimi için mükemmel bir pozisyon sağlar.

 

Sezgisel Denetimler

Ses seviyesini ayarlayın ve Bluetooth cihazlarını, hoparlörün ön tarafında bulunan harekete duyarlı, arkadan aydınlatmalı denetimlere hafifçe dokunarak eşleyin. Güç tasarrufu için 20 dakika hareketsizlik durumunda bekleme modu devreye girer.

 

Üstün Tecrübe

Şık bir şekilde hazırlanan hoparlörler, gümüş aksan halkaları, harekete duyarlı arkadan aydınlatmalı denetimler ve üst sınıf bez kaplama içerir. Craft ve MX Master 2S gibi diğer Logitech birinci sınıf masaüstü aksesuarlarını tamamlamak için tasarlanmıştır.

Özellikler

Sistem Gereksinmleri

  • Bluetooth özellikli cihazlarla ve 3.5mm girişi olan herhangi bir cihazla çalışır
  • Cihazlar: Televizyon, Bilgisayar, Akıllı telefon, Tablet bilgisayar, Müzik oynatıcı
Teknik Özellikler
  • Toplam Watt (Maksimum): 24 W
  • Toplam Watt (RMS): 12W
  • Bluetooth Sürüm: 4.1
  • Güvenilir 25 metrelik kablosuz bağlantı mesafesi
  • 3.5 mm Girişi: 2
  • Kulaklık Girişi: 1
  • Bluetooth eşleştirme ve sağ hoparlörün önünde yer alan ses denetimleri

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Kablosuz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın