Çok Fonksiyonlu Evrensel Klavye

Bilgisayarınız, tablet bilgisayarınız ve akıllı telefonunuz için kablosuz masaüstü klavye . Bluetooth özellikli bilgisayarlar veya harici klavyeleri destekleyen mobil cihazlar ile klavyenizin keyfini çıkartın.

Easy-Switch Tuş

Easy-Switch düğmesini çevirerek, Bluetooth kablosuz cihazlarınız arasında geçiş yapmak çok kolay.

PC, MAC, Android Ve iOS İle Uyumlu

İsterseniz Windows ve Mac bilgisayarınızla yada Android veya iOS işletim sistemi bulunan telefonlarınız ve tabletlerinizle kullanabilirsiniz. En çok kullandığınız kısayol tuşlarıyla tanıdık bir klavye düzeni sizleri bekliyor.

Dahili Akıllı Telefon Kanalı

Dahili kanal, telefonunuzu veya tablet bilgisayarınızı yazı yazarken sizin için en iyi okuma açısını sağlayacak konumda tutar. 0,5 mm  kalınlık ve 258 mm genişliğe kadar bir çok akıllı telefon ve tablet bilgisayar ile kullanılabilir.

Uyumluluk

  • Harici klavyeleri destekleyen Bluetooth destekli bilgisayar ve mobil cihazlar (HID profili)
  • Windows 7, Windows 8 veya üstü
  • Mac OS X veya üstü
  • Chrome OS 
  • Apple iPad veya iPhone için iOS 5 veya üstü
  • Android tablet veya akıllı telefonlar için Android 3.2 veya üstü

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın