Özel Romer-G Mekanik Tuşlar

Özel Romer-G mekanik tuşlarıyla Orion Spark bugüne kadar ürettiğimiz en hızlı klavye. 1.5 mm’lik işlem sayesinde Orion Spark, önde gelen rakiplerine kıyasla girişleri %25’e kadar daha hızlı alırken 70 milyon tuş vuruşunda %40 daha fazla dayanıklılığa sahip.

Akıllı RGB Aydınlatma

Orion Spark’ın RGB aydınlatmasını 16 milyon farklı renk ile dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Belirli oyun veya oyun etkinliklerine özel olarak tuş aydınlatmasını özelleştirin. Güzel, dengeli bir ışıltı için her tuşun üzeri ayrı ayrı 16 milyon renkle aydınlatılır.

Arx Kontrol Entegrasyonu

Ayarlanabilir Smart Dock ile akıllı telefonlar ve tabletler Orion Spark’a bağlanabilir. Arx Kontrol sayesinde mobil cihazlar oyun içi bilgileri, önemli sistem istatistiklerini ve daha fazlasını görüntüleyebilir.

9 Adet Özelleştirilebilir G Tuşu

Orion Spark’ın her yönüyle özelleştirilebilen ve en uygun hız ve erişilebilirlik için konumlandırılan 9 G tuşuna, profile göre belirli komutlara atanabilir.

Atanmış Medya Denetimleri

Orion Spark’ın bağımsız medya denetimleri, şarkı ve videoları oynatmak, duraklatmak ve sessize almak için kullanılabilir. Silindir çubuğu kullanarak sesi ayarlayabilir ya da tek bir tuşa dokunarak sahne atlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uyumluluk: Windows Vista , Windows 7, Windows  8 , Mac OS X
  • USB 2.0 bağlantı noktası
  • Yazılım indirmek için İnternet bağlantısı ve 70 MB disk depolama alanı gerekir.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın