Logitech G710 Plus Mekanik Oyun Klavyesi

Logitech G710 Plus Mekanik Oyun Klavyesi, şimşek kadar hızlı ve fısıltı kadar sessiz tuşlar, klavyenin sesi ile rahatsız edilmeden sadece oyuna odaklanmanızı sağlar. WASD'yi ve ok tuşlarını kolaylıkla bulmanızı sağlayan ayarlanabilir iki bölgeli arkadan aydınlatma sayesinde, düşük ışıkta oynarken bile oyuna odaklanın. 6 programlanabilir G tuşu, kritik komutları parmaklarınızın ucunda tutar.

 

Sessiz Mekanik Tuşlar

Ayarlanabilir iki bölgeli arkadan aydınlatma, klavye sesiyle rahatsız edilmeden oyunun sesine odaklanın. Sessiz mekanik tuşlar, yumuşak dokulu ve kulakları rahatsız etmeyen oyun sınıfı duyarlılık sunar.

Ayarlanabilir İki Bölgeli Arkadan Aydınlatma

Ayarlanabilir iki bölgeli aydınlatma, düşük ışıkta çalıştığınızda bile klavyenize değil oyuna odaklanın. Ayarlanabilir iki bölgeli aydınlatma, WASD ve ok tuşlarını kolaylıkla bulmanızı sağlar.

 

6 Adet Programlanabilir G Tuşu

6 programlanabilir G tuşu, kritik komutlar parmaklarınızın ucunda. Karmaşık ve hassas zamanlı hareketleri doğru anda yapın. 6 G tuşu ve her G tuşu başına 3 mod tuşu, oyun başına 18'e kadar farklı fonksiyon belirlemenizi sağlar. İsterseniz anında makro da oluşturabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Oyun Tuşları

Yüksek performanslı oyun tuşları, karmaşık tuş komutlarını hızlı ve kolay bir şekilde yürütün. Her zaman doğru hamleyi yapabilmeniz için 110 tuşta anti-ghosting özelliği ve 26 -key rollover özelliği bulunur. Ayrıca, Oyun Modu tuşuyla Windows ve İçerik Menüsü tuşlarını devre dışı bırakabilir ve kazara gelişen ve aksiyonu durduran bölünmeler olmadan oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

 

Atanmış Medya Tuşları

Atanmış medya tuşları, üst düzey kontrol sadece oyun oynarken değil, sürekli sizinle. Tek dokunuşla medya tuşu erişimi ses şiddeti, sesi kapatma, oyun ve diğer temel işlevlere istediğiniz anda kolaylıkla erişim sağlar.

Özellikler

  • Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Windows Vista ile uyumludur
  • 2 adet yüksek Hızlı USB (2.0) bağlantı noktası
  • 70 MB kullanılabilir sabit disk alanı
  • İsteğe bağlı yazılımı indirmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Yazılımı Logitech’in sitesinden indirebilirsiniz

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın