Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

G613, yüksek performansa uygun özelliklere sahip mekanik anahtarların yanı sıra kablosuz oyun özgürlüğünü yaşamak isteyen oyuncular için tasarlanan yeni nesil bir kablosuz klavyedir. G613, 1 ms yanıt hızıyla üstün hız sunan Lightspeed kablosuz teknolojisine, çok konaklı bağlantılar için Bluetooth özelliğine ve 6 adet programlanabilir G tuşuna sahiptir. Üstün Romer-G mekanik performansı ve olağanüstü pil ömrü sunar.

Gelişmiş Kablosuz Performans

Lightspeed kablosuz teknolojisi, olağanüstü hızlı ve duyarlı 1 ms yanıt hızı sunan kablosuz bağlantıyla uçtan uca optimize edilmiş kablosuz çözümümüzdür. Bu profesyonel sınıf kablosuz çözüm, üstün yanıt hızı ve tutarlı performans sunmak üzere G613 oyun klavyesine entegre edilmiştir.

Romer-G Mekanik Anahtarlar

Romer-G mekanik anahtarlar; sessiz ve hassas mekanik performans ile kusursuz dokunuşun yanı sıra 70 milyon kez tıklama ömrüyle üstün dayanıklılık avantajı sunar. En iyi e-spor profesyonellerinin tercihi olan Romer-G anahtarları, 1,5 mm’lik kısa aralıklı işlem hızıyla rakiplerinin standart mekanik anahtarlarına göre %25 daha hızlıdır. Romer-G, hız, hassasiyet ve sessiz çalışma özelliklerini kusursuz bir şekilde bir araya getirir.

Programlanabilir G tuşları

Altı özel G tuşu özel makrolarla ve uygulama içi komutlarla programlanabilir. Tek bir tuş vuruşuyla karmaşık eylemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirin. Özelleştirilebilirlik ve kolaylık için G tuşları, her bir oyuna veya uygulama profiline göre farklı komutlara atanabilir. Profilleri, komutları ve daha fazlasını kolayca ayarlamak ve yönetmek için Logitech Gaming Software’i (LGS) kullanın.

Birden Fazla Aygıta Bağlanın

Ultra hızlı 1 ms yanıt hızıyla Lightspeed kablosuz teknolojisine veya Bluetooth bağlantıyla bir düğmeye basarak diğer cihazlara hızlıca bağlanın. Lightspeed kablosuz teknolojisi ve Bluetooth arasında dilediğiniz zaman hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapın.

Pil Ömrü

Yalnızca 2 AA pil kullanan G613’ün pil ömrü 18 aya kadar kullanım sunar. Pil düzeyi %15 olduğunda klavyede ve Logitech Gaming Software bildirimlerinde yanan LED durum gösterge ışıkları, pilin bitmekte olduğunu belirtir.

Özellikler

Sistem Gereksinimleri

 • Lightspeed: Windows 7 veya üzeri, Mac OS X 10.10 veya üzeri Chrome OS Android 3.2 veya üzeri , USB bağlantı noktası
 • Bluetooth: Windows 8 veya üzerini çalıştıran Bluetooth özellikli aygıt, Mac OS X 10.12 veya üzeri Chrome OS Android 3.2 veya üzeri, iOS 10 veya üzeri
ROMER-G Tuş Anahtarları
 • Dayanıklılık: 70 milyon tuş basımı
 • İşlem Mesafesi: 1.5 mm
 • İşlem Gücü: 45 gr
 • Toplam Hareket Mesafesi: 3.2 mm
Pil Ömrü
 • 18 aya kadar
Fiziksel Özellikler
 • Yükseklik: 478 mm
 • Genişlik: 216 mm
 • Derinlik: 33 mm
 • Ağırlık: 1410 gr yalnızca klavyeler
 • 2 AA Pille Birlikte Ağırlık: 1460 gr
 • Gelişmiş ayarlar, logitech.com/downloads adresinden indirebileceğiniz Logitech Gaming Software’i gerektirir (Gelişmiş ayarlar için LGS 8.96 veya üzeri gereklidir)

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın