Kablo Üzerinden Ses Denetimi

Ses komutu, parmaklarınızın ucunda. Hızlı ve duyarlı ses denetimi için sessiz düğmesine ve ses düzeyi düğmesine kolayca erişebilirsiniz. Tümü, 3 metrelik ekstra uzun bir kabloya bağlıdır.

Dolby Headphone 7.1 Surround Ses

Onlar sizi görene kadar siz onları duyun. Yedi ayrı ses veri girişi kanalının yanı sıra düşük frekans efektler (LFE) kanalını, bir diğer adıyla 7.1 surround sesi de duyacaksınız.

Düz Konulabilen Kulaklıklar

Daha fazla esneklik. İkiz oyuncuların bile birbirinden farklı olduklarını biliyoruz. Kişisel uyum için kulaklıklar 90 dereceye kadar döndürülebiliyor. Düz de durabildiklerinden günlük yıpranmadan dolayı daha az hasar görüyor.

Spor Performansına Yönelik Kumaş İçeren Kulaklık Yastıkları

Yumuşak bir dokunuş tüm mesafeleri kat eder. Kesintisiz oyun seansları, ısı ve teri de beraberinde getirir. G430 kulaklık yastıklarını, saatlerce kullanım sonrasında bile konforlu ve yumuşak dokunuşunu koruması için özenle seçilmiş kumaşla kapladık. Üstelik bu kumaşı kolayca çıkarıp yıkayarak, kulaklığın şeklini korumasını sağlayabilirsiniz.

Hafif Tasarım

Yükünüzden kurtulun. G430 kulaklıklar ses kalitesinden ödün verilmeden ince ve hafif olacak şekilde tasarlandı. Daha hafif ve dengeli donanım, oyuna odaklanmanızı kolaylaştırır. Kulaklık taktığınızı dahi unutabilirsiniz.

Gürültü Engelleyici Mikrofon

Arka plan gürültüsünü filtresi sayesinde yüksek ve berrak bir şekilde duyulursunuz. Mikrofon yalnızca sizin sesinizi alacak şekilde ayarlayın.

Özellikler

  • Uyumluluk: Windows 8, Windows 7 veya Windows Vista işletim sistemi
  • USB bağlantı noktası
  • 7.1 Surround ses yazılım yüklemesi gerektirir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın