Tüm Ekipmanlarınız Bir Arada

Logitech G eSports sırt çantası, profesyoneller tarafından kullanılan oyuncu sırt çantasıdır. Dizüstü bilgisayar, şarj cihazı, klavye, fare, kulaklık ve aksesuarlarınızı güvenli bir şekilde çantanıza yerleştirebilirsiniz. Yastıklı ve ağ bölmeleriyle tüm kritik donanımınıza uyan bir çantaya sahip olursunuz.

Özellikler

  • 3 adet gözlü cep.
  • 2 adet yastıklı bölme.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın