Apple Cihazlarınızda Yer Açın

Lightining ve USB 3.0 konnektör ile yüksek hızdaki, iOS sürücülerindeki dosyaları hareket halindeyken taşımada kolaylık sağlar. JumpDrive M20i dosyaları sadece yükleme ve aktarma kolaylığı sunmaz aynı zaman da en sevdiğiniz şarkıları dinleme ve en sevdiğiniz videoları cihazınızdan izleme olanağı sunar.

 

Rahat Kullanım

iPhone ve iPad veya bilgisayarınız arasında kolayca fotoğrafları, videoları ve dosyaları transfer etmek için JumpDrive M20i kullanın. JumpDrive M20i çok kolay taşınır ve her yere rahatça götürebilirsiniz. Lexar Mobile Manager uygulamasını indirin ve dosyalarınızı kolay şekilde yedekleyin.

Özellikler

  • iPhone veya iPad’inizin belleğini arttırın
  • USB 3.0 performansı (Yaklaşık95MB/s okuma ve 25 MB/s yazma)
  • Lightning ile içeri çekilebilir tasarım ve USB 3.0 konnektör
  • Ücretsiz Lexar Mobile Manager dosya yönetimi uygulaması ile çalışır (Uygulama Apple Store)
  • Otomatik ve güvenli bir şekilde dosyaları senkronize eder
  • Şarj, pil, güç ya da herhangi bir ağ gerekli değildir
  • PC ve Mac sistemleri ve USB 2.0 cihazlar ile de uyumludur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Hafıza
  1. Kapasite 16 GB

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın