Akıllı Cihazlarınızla Daha Fazlasını Yapın

Bugünün mobil dünyasında, her zaman daha fazla içerik depolama ihtiyacı duyuyoruz. Farklı kapasitelerde bulunabilen, Lexar Micro SDHC ve Micro SDXC kartlar, akıllı telefonunuzun depolama kapasitesini arttırır.

Daha Fazla Depolama Alanı

Lexar Micro SDHC ve Micro SDXC kartlar daha yüksek kapasiteli fotoğrafları, HD videoları, filmleri, şarkıları ve dosyaları akıllı telefonunuza, tabletinize veya akıllı cihazınıza, güvenli bir şekilde depolama olanağı sunar.

Titizlikle Test Edilmiştir

Tüm Lexar ürün tasarımları performans, kalite, uyumluluk ve güvenilirlik sağlamak için, 1.100 'den fazla dijital cihazlar ile Lexar Quality Labs. tesislerinde kapsamlı testlerden geçmektedir.

Bellek Önemli Olduğunda, Seçim Lexar

Bu endüstrideki 15 yılı aşan tarihi ile belleğin ne olduğunu biliyoruz. Hızlıca ihtiyacınız olan çözümleri, teknolojiyle tasarlıyoruz ve ürünlerimizin uyumlu olduğundan emin olmak için cihaz üreticileri ile çalışıyoruz. Yararlı müşteri hizmetleri ve garanti süreleri ile arkasında duruyoruz. Lexar, performans, güvenilirlik ve uzman desteğine adanmış olduğundan, söz konusu olan anıları depolamak olduğunda, Lexar’a güvenin.

Özellikler

  • 1800x (270MB/s) kadar okuma ve aktarma hızı, UHS-II teknolojisi (U3) ile yüksek hızda performans gösterir
  • İş akışını hızlandırmak için karttan bilgisayara yüksek hızda dosya transferi sağlayan Micro SD UHS-II okuyucu içerir
  • Cihazlar arasında kolay transfer için SD UHS-II adaptörü içerir
  • Spor kameralar, tabletler ve akıllı telefonlar için Premium bellek çözümü
  • Yüksek kalitedeki görsellerin yüksek hızda çekimleri ve genişletilmiş uzunluktaki 1080p Full-HD, 3D ve 4K video çekimleri için tasarlanmıştır
  • UHS-I cihazlarla uyumlu, maksimum performanslı UHS-I (SDR104) hız yeteneği
  • İndirilebilir Görüntü Rescue yazılımının ömür boyu kopyasını içerir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Hafıza
  1. Kapasite 32 GB

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın