İnce Yapı

Kılıfınız 0.5 mm kalınlığında ince ölçülerle tasarlanmıştır. iPhone X’inizin doğal biçiminden ödün vermeyerek cihazına renk katmak isteyenler için mükemmel seçimdir.

 

360 Derece Tam Koruma

iPhone X’inizin tüm düğmeleri ve özelliklerine açık erişim bırakırken cihazınızı saran 360 derece korumasıylada darbeleri etkisiz hale getirir.

Özellikler

  • 0.5 mm ince çerceve
  • Yükseltilmiş kamera koruması
  • Parmak izi bırakmayan mat kaplama
  • 2 ekran koruyucu dahil

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Silikon

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın