İnce Yapı

0.45 mm ultra ince bir yapıya sahip olan Slim Skin kılıfınız iPhone 7 cihazınız ile mükemmel bir uyum sağlar. Cihazınızı 360 derece kaplar ve korur.

Tam Koruma

Kılıfınızın ultra ince yapıya sahiptir ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Ultra hafif yapısıyla cihazınız üzerinde ağırlık yapmaz. Darbelere karşı iPhone 7’inize tam koruma sağlar.

Özellikler

  • Ultra ince 0.45 mm
  • Çizilmeye karşı dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Ultra hafif
  • 2 adet ekran koruyucu
  • Mikrofiber ekran temizleme bezi

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın