Nakış Şıklığı

Nakış kullanarak yapılan kalp deseni, deri üzerine titizlikle yerleştirilmiştir ve dayanıklı yapısı sayesinde telefonunuzu sarar. Heart Breaker kılıfınız ile tarzınızı yansıtın.

 

Tam Koruma

Yarı yumuşak 360 derece çerçeve sayesinde telefonunuza takmak ve çıkarmak için kolaylık sağlar. Yumuşak kalp dokusuna dokunmayı bırakamazsınız. iPhone X’inizi sarar ve darbelere karşı tam koruma sağlar.

Özellikler

  • Güzel hazırlanmış nakış tasarımı
  • 360 derece koruyucu çerçeve
  • Kolay kavrama için yumuşak yapı
  • 2 ekran koruyucu dahil

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Silikon

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın