Tatiliniz Hiç Bitmesin

Kılıfınız ile okyanusa kaçın. Harekete geçen süper soğuk okyanus mavisi bir sıvı kullanılarak üretilmiş olan kılıfınız ile tarzınızı yansıtın.

Tam Koruma

Kılıfınızın kristal net sert sırt muhafazası ve 360 derece cihazınızı saran yapısıyla iPhone X’inizi tam koruma altına almış olacaksınız.

Özellikler

  • Kristal net sert sırt muhafazası
  • 360 derece koruma
  • Çizilmeye dayanıklı grafikler
  • 2 ekran koruyucu dahil

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın