Canlı Tasarım

Ombre sörf ve plaj hissinden esinlenip 80’ler tarzını yansıtır. Parlak ve neşeli olgular iPhone 7 ve 8 cihazınızı en iyi şekilde göstermek için dayanıklı ve canlı renkler ile tasarlanmıştır. Cihazınızla mükemmel uyum sağlar.

 

360 Derece Koruma

Kılıfınız cihazınıza 360 derece koruma sağlar. Darbelere ve çizilmelere karşı iPhone 7 ve 8’inizi korur. Yüksek kalitedeki parlak kaplamalı desenleri cihazınıza tarz katar. 

Özellikler

  • Yüksek kalitede parlak kaplama
  • Hasas baskı ve canlı renkler
  • 360 derece koruma
  • 2 adet ekran koruyucu
  • Mikrofiber ekran temizleme bezi

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın