Sade Tasarım

Laut Accents güzel zengin renkleri ve şeffaf yapısı ile cihazınıza tarz katacak. Rahat kullanımı ve koruyucu yapısı sayesinde iPhone X’inizi düşmelere karşı koruyacak.

 

360 Derece Tam Koruma

2H çizilmeye karşı dayanıklı kristal koruması, metalik düğmeleri ve 360 derece koruma çerçevesi sayesinde cihazınız tam koruma altında olacak. Hepsi ince ama dayanıklı bir kılıfta birleşti.

Özellikler

  • 2H Anti Scratch kristal sert arka koruma
  • Dokunabilir metalik düğmeler
  • İnce ve hafif
  • 2 ekran koruyucu dahil

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın