My Doodles Kulak Üstü Kulaklıklar İle Tanışın 

My Doodles’ın bu şirin karakterleri en beğendiğiniz müzikleri dinlerken sizi de etrafınızdakileri de eğlendirir. Çocukların hassas kulakları için limitli ses ayarı ile özel olarak minik dostlar için My Doodles tarafından üretildi ve sevimli karakterlerle süslendi. Harika ses kalitesi ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen çocuk ve büyükler için tasarlandı 

 

Eğlenceli Karakter Tasarımları

Bu şirin kulaklıklar kaliteli müzik dinlemenizi sağlarken, eğlenceli tasarımı ile muhteşem görünmenizi sağlar.

Ses Sınırlama Teknolojisi

Çok yüksek ses vererek kulağınza zarar vermez fakat bunu yaparken ses kalitesinide kaybetmez.

 

Her Yerde Sizinle

Kulaklıklar hafif ve katlanabilir olduğu için çantanıza kolaylıkla sığar ve istediğiniz her yere götürebilirsiniz.

Rahat ve Hareketli Başlıklar

Ayarlanabilir bandı ve yumuşak başlıklarla müzik dinlerken son derece rahat olmanızı ve uzun süre rahatsızlık duymadan müzik dinleyebilmenizi sağlar.

 

My Doodles Hakkında

My Doodles’ta günlük yaşamda kullanılan eşyaları daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmeyi amaçladık ve bu yüzden farklı arkadaş canlısı karakterler yaratarak hayal gücünüzü serbest bıraktık. Size maceralarınızda ve günlük yaşamınızda arkadaş olması için My Doodles’ı tasarladık.

Uyumluluk

3 yaş üzeri

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın