My Doodles Sırt Çantaları

Baykuş Olivya ve Robot Ati ile gittiğiniz her yere eğlenceyi de yanınızda taşıyor. Tablet, telefon, kitap ve diğer eşyalarınızı taşırken sırt çantalarınızın ilgi çekici tasarımı size renkli dünyaların kapısını da açacak.

 

Eğlenceli Karakter Tasarımı

Gittiğiniz her yere eğlenceli tasarıma sahip Baykuş Olivya ve Robot Ati sırt çantalarınızla elektronik eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Seyahatlerinizde, ziyarette eğlenceli karakterinizi yansıtabilirsiniz.

 

Ekstra Bölme

Kumaş ön bölmesi telefon ve kulaklık gibi eşyalarınızı kolaylıkla bulmanız için ve iç tarafta bulunan 20 santimlik bölme tabletinizi güvenli bir şekilde taşımanız için tasarlandı.

 

Size Uyması İçin Tasarlandı

Ayarlanabilir kollarıyla ister sırtınıza ister omzunuza asın, My Doodles eşyalarınızı sizin istediğiniz şekilde taşıdığınızdan emin olur. Ayrıca elinizde de rahatlıkla taşımanız için avuç içine uyumlu klasik tutacağı sizin için tasarlandı.

My Doodles Hakkında

My Doodles’ta günlük yaşamda kullanılan eşyaları daha heyecanlı ve eğlenceli hale getirmeyi amaçladık ve bu yüzden farklı, arkadaş canlısı karakterler yaratarak hayal gücümüzü serbest bıraktık. Size maceralarınızda ve günlük yaşamınızda arkadaş olması için My Doodles’ı tasarladık.

Özellikler

  • Kolayca taşınabilir
  • Ayarlanabilir kollar
  • Tablet koymak için iç cep
  • Cep telefonu, kulaklık için tasarlanmış ön esnek cep
  • Eğlenceli karakter tasarımı
  • %100 polyester ve silinebilir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın