KitSound Mini Buddy İle Tanışın

Sevimli ve taşınabilir KitSound Mini Buddy hoparlörler minik oldukları halde ses kalitesi bakımından son derecede güçlüdür.

 

Dev Sesli Mini Buddy

Tek başına Mini Buddy hoparlörler çok etkileyici fakat daha çok ses istiyorsanız birden fazlasını birbirine bağlayarak sesi arttırabilirsiniz. Birden fazla şirin tasarımıyla mini buddylerden müzik dinlemek bahanesi ile tüm arkadaşlarınızı ve aileyi bir araya toplayabilirsiniz.

Portatif

Ses iyi olacak diye onun da büyük olması gerekmez. 5x5x5 cm’lik boyu ile kolayca taşıyabilir, her yere götürebilirsiniz.  Anahtarlığınıza takın, yanınızdan ayırmayın. Çünkü her an müzik dinlemeye ihtiyacı olan birileri olabilir.

 

Kolay Kullanım

Kullanımı çok basit ve kolaydır. Üzerindeki 3.5 mm standart kulaklık girişine diğer kablolu mini buddy’leri ekleyebilir eğlenceyi şova dönüştürebilirsiniz. Bataryasını verilen USB kablosuyla bilgisayarınıza, USB ana şarj aletine veya USB araba şarj aletine bağlayarak şarj edebilirsiniz.

KitSound Mini Buddy

“Az çoktur”; “Kitabı kapağına göre yargılama”; “İyi şeyler küçük paketler halinde gelir”. Bunlar KitSound Mini Buddyleri anlatmak için kullanılabilecek pek çok sözden sadece bir kaçı. 

Özellikler

  • Frekans hızı: 100 Hz -20 kHz
  • Sürücü büyüklüğü: 36 mm
  • S/N: 85 dB
  • Çıkış: 2 W RMS 4 ohms
  • Kablo uzunlu 8.5 mm

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın